Rozkład Realizacji

Możemy wymienić wszystkie nasze realizacje ale obawiamy się że nikt nie będzie chciał TYLE czytać :-)
Poniżej przedstawiamy kilka wybranych zestawień realizacyjnych z ostatnich 3 lat. Miłej lektury!

NAZWA ROK TRANSMISJA TV ZAKRES USŁUG WYBRANI ARTYŚCI / INFORMACJE
Ostróda Reggae Festiwal 2018 scena, świato, dźwięk, multimedia Gentelmen (DE), The Djangos (PL), Dreadsquad (PL), Damian Syjonfam (PL), Jesse Royal (JAM), Dub Inc (FR), Strojnowy (PL), Shashamane (PL), Marla Brown (UK/JAM), Vavamuffin (PL), Maca B (UK), Twinkle Brothers & Trebunie Tutki (JAM/PL), Earthkry (JAM), Etna Kontrabande (PL), Gutek (PL), Christopher Martin & Jamdonz Band (JAM), Tabu (PL)
Rak. To się leczy! Teatr 6 Piętro - Warszawa 2018 świato, dźwięk De Mono, Patrycja Markowska, Grzegorz Markowski
Dni Teresina 2018 scena, świato, dźwięk, multimedia Stachursky
Mundial 2018 - Strefy Kibica 2018 mulimedia, dźwięk, konstrukcje Strefy kibica: Warszawa Stadion Narodowy, Warszawa Plac Europejscki, Łowicz Amfiteatr
Festiwal Disco Marywilska - Warszawa 2018 scena, świato, dźwięk, multimedia Akcent, Mig, Piękni i Młodzi, Markus P, Magdalena Niwińska
Konferencja Mary Kay - Wilno 2018 scena, dźwięk, światło, multimedia
Majówka we Włocławku 2018 scena, dźwięk, światło Mrozu
Święto Mogilna 2018 scena, dźwięk, światło, multimedia Virgin
Dni Serocka 2018 scena, dźwięk, światło, multimedia Enej
Wybory Miss - Łódź 2018 dźwięk, multimedia Wybory Miss i Mistera Województwa Łódzkiego
Forte - Konferencja dla Kluczowych Klientów - Folwark Łochów 2018 scena, dźwięk, światło, multimedia De Mono
Festiwal Kultury Koreańskiej - Agrykola Warszawa 2018 scena, dźwięk, światło, multimedia Tradycyjne Zespoły Koreańskie oparte na ludowym instrumentarium
Dni Miasta Sochaczew 2018 scena, dźwięk, światło, multimedia Wilki, Dawid Kwiatkowski
Święto Gminy Nieporęt 2018 scena, dźwięk, światło Sound & Grace, Mig
Ostróda Reggae Festiwal 2017 TVP 2 dźwięk, światło, multimedia Shaggy (Jamajka), Big Youth (Jamajka), The Rockas (Nigeria), Mesajah (Polska), Rootz Underground (Jamajka), Kingfish (Australia), The Skint (UK), Dreadzone (UK)
2016 TVP 2 dźwięk, światło, multimedia Jafia, Tabu, Damian Syjonfan, Kabaka Pyramid, Nattali Rize, Maleo Reggae Rockers, Mesajah, Jah 9, Katchafire, Alborosie, Paprika Korps, Vavamuffin
2015 TVP 2 dźwięk, światło, multimedia Gentelman & The Evolution, Vavamuffin, Jafia, Habakuk, Bakshish, The Relievers, FyahKeppers, Richie Campbell, Black Roots, Tabu, Raging Fyoh, Bednarek, Capleton, Duberman
Festiwal Weselnych Przebojów - Mrągowo 2017 POLSAT Live dźwięk Masters, Weekend, Top One, Clasic, Defis, Krzysztof Krawczyk, Paulla, Wojciech Gąsowski, Dwa Plus Jeden, Milano, Exaited
Majówka w Stężycy 2018 POLO TV dźwięk, multimedia Classic, Milano, Defis, Piękni i Młodzi, Kordian, Łobuzy, Basta, Playboys, Andre, M-Power, Bayera, Shantel, Exaited, Markus P, Eratox, Jagoda & Brylant, Mejk, Soleo, Lider Dance, News
2017 POLO TV dźwięk, multimedia Akcent, Piękni i Młodzi, Andre, Boys, Classic, Long&Junior, Extazy, Exaited, Power Play, Top Girls, Jorrus
Disco Fest - Łódź (Atlas Arena) 2017 POLO TV podesty pod kamery, dźwięk Boys, Extazy, Exaited, Akcent, Weekend, Defis, Czadomen, After Party, Piękni i Młodzi, Playboys, Classic, Power Play, Mig
Reggaeland - Płock 2016 scena, dźwięk, światło Kamil Bednarek, Bob One & Bas Tajpan, Maleo Reggae Rockers i Kelvin Grant, Jafia, Silesian Sound Live, Hopkins, Pozyton Sound & Dr Love, Perfect Giddimani (Jamajka), Congo Natty & Iron, Dread aka Phoebe + Congo Dubs (Wielka Brytania), Dubioza Kolektiv (Bośnia i Hercegowina), Sara Lugo (Portoryko) & Next Generation Family, DJ Vadim (Wlk.Brytania) feat. Big Red (Francja), Skarra Mucci & The Rawkaz Clan (Jamajka) i Raging Fyah (Jamajka).
2015 scena, światło Tokyo Ska Paradise Orchestra (JAP), Reggaeon (GEO), Damian Syjonfam , Grubson , Daab, Jah Cure (Jam), Marika, Bongostan, Roots Rockets, Bednarek, Popcaan (JAM) Mellow Mood (IT)
Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej - Ostóda 2017 POLO TV Live dźwięk, multimedia Real Mc Coy i La Bouche, Boys, Akcent, Classic, Afterparty, MiG, Czadoman, Powerplay, Exaited, Weekend, Milano, Extazy, Jorrgus
2016 POLO TV Live dźwięk, multimedia Corona, Culture Beat, Weekend, Classic, Boys, Power Play, Akcent, Mig, After Party, Czadoman, Extazy, Defis, Milano, Dbomb
"Przygotuj się na miłość" -Poznań MALTA 2015 TVP 2 dźwięk Robert Janson, Kuba Badach, Viola Brzezińska, Marek Kaliszuk, Olga Bończyk, Agnieszka Gertner - Polak, Dominik "Doni" Grabowski
Pożegnanie Lata - Iłów 2017 scena, dźwięk, światło, multimedia Akcent, Boys, Classic, Weekend, After Party, Czadoman, Exaited, Playboys, M Power, BQLL, Extazy, Top Girls
2016 scena, dźwięk, multimedia Kate Ryan, Akcent, Boys, Classic, Exaited, Extazy, Jorrgus, Milano, Czadoman, Mig, Milano, Weekend, Power Play
2015 scena, dźwięk, światło, multimedia Ace of Base, Boys, Mig, Akcent, Power Play, Classic, After Party, M.Jay, Milano, Czadoman, Dbomb, Weekend, Spontan
Płocka Orkiestra Symfoniczna 2017 wszystkie koncerty dźwięk, światło Vołosi, Seiji Okamoto, Łukasz Dyczko, Georgijs Osokins, Magdalena Tul, Andrei Korobeinikov, Piotr Nalepa Breakout Tour, Anna Jurksztowicz, Krzesimir Dębski, Edyta Krzemień, Damian Aleksander, TREvoci TENORZY
2016 wszystkie koncerty dźwięk, światło Affabre, Włodek Pawlik, Czerwone Gitary Symfonicznie, Warsaw Jazz Quartet, Grupa MoCarta, Małgorzata Walewska
Freedom Jazz Festiwal - Filharmonia Łódzka 2017 dźwięk, światło Michel Legrand Trio, Maria Răducanu, Grażyna Auguścik, Leszek Kułakowski, Krzysztof Ścierański, Witold Janiak, Jarek Bester Quartet, Monika Borzym, Maciej Strzelczyk
Otwarcie Hali Lodowej (z udziałem prezydenta RP Andrzeja Dudy)- Tomaszów Mazowiecki 2017 scena, dźwięk, światło, multimedia Sound & Grace, Ray Wilson
Biegnij Warszawo 2017 scena, dźwięk, światło, multimedia Jedna z największych imprez biegowych w Polsce. 20 tys uczestników.
2016 scena, dźwięk, światło, multimedia
Kolędowanie w Świątyni Opatrzności Bożej - Warszawa 2018 dźwięk, światło Golec uOrkiestra
EMPIK - Promocja Musicalu "Piloci" - CH ARKADIA Warszawa 2018 scena, dźwięk, światło Artyści Teatru ROMA
Noworoczna Gala GRUPY ZARMEN - Opera Krakowska 2018 dźwięk, światło, multimedia Oceana, Londonbeat, No Mercy, Mateusz Ziółko,Marta Gulaszewska, Pectus, Ira, Ania Dąbrowska, Takrowski Band
2017 dźwięk, światło, multimedia Patrycja Markowska, Anna Wyszkoni, Katarzyna Stankiewicz, IN Grid, Piotr Kupicha, Adam Asanow, Stachursky
Święto Róży - Kutno 2017 scena, dźwięk, światło, multimedia Tercet czyli Kwartet, Future Folk, Patrycja Markowska, Lao Che, Kult
2016 scena, dźwięk, światło, multimedia Ewelina Lisowska, Ira, Grzegorz Hyży, Anna Wyszkoni
Piknik Europejski 2018 scena, światło, multimedia Margaret
2016 scena, dźwięk, światło
Dni Gąbina 2018 scena, dźwięk, światło, multimedia Boys, De Mono
2017 scena, dźwięk, światło, multimedia Natalia Szroeder, Wojciech Gąsowski, Jorrgus
2016 scena, dźwięk, światło, multimedia Skaldowie, Zbigniew Wodecki, Masters, Jula
2015 scena, dźwięk, światło, multimedia Rafał Brzozowski, Ewelina Lisowska, Andre
Dni Żychlina 2018 scena, dźwięk, światło, multimedia Blue Cafe, Weekend
2017 scena, dźwięk, światło Piękni i Młodzi
2016 scena, dźwięk, światło Video
2015 scena, dźwięk, światło Brathanki
Wianki Płock 2017 dźwięk, światło Zespoły folkowe: Dzieci Płocka, Wisła, Warszawianka
Vistula Folk Festiwal 2017 scena, dźwięk, światło Zespoły folkowe z: Serbii, Rosji, Nowej Zelandii, Węgire, Meksyku
2016 scena, dźwięk, światło Zespoły folkowe z: Indonezji, Hiszpanii, Ukrainy, Słowacji
2015 scena, dźwięk, światło Zespoły folkowe z: Gruzji, Irlandii, Mongolii, Serbii, Sri Lanki, Ukrainy
Juwenalia - Płock 2018 scena, dźwięk, światło, multimedia Enej, Peja, Łzy, Poparzeni Kawą Trzy, Kaen
2017 scena, dźwięk, światło, multimedia Grubson, Sławomir, Zeus, Bob One & Bas Tajpan
Światowe Dni Młodzieży - Płock, Kraków 2016 scena, dźwięk, światło, multimedia Sound & Grace